Welkom

Puurhollandscheveld.nl

is een verzamelplaats op internet voor verenigingen en bedrijven die gevestigd zijn in ons mooie dorp Hollandscheveld. Een br

Lees meer...

Twitter

Uitstekend begin Hollandscheveldse feestweek

korfbal 1De kop is eraf. De Hollandscheveldse feestweek is weer voortvarend begonnen. De eerste activiteit, de kerkdienst in de tent, georganiseerd oor de gezamenlijke kerken in ons dorp en ingevuld door Marcel en Lydia Zimmer, bracht maar liefst meer dan 350 mensen naar de tent. Met recht een geweldige opening van de feestweek. Waaruit maar weer blijkt dat het serieuze aspect heel goed samen gaat met een feestelijk gebeuren als de feestweek.

korfbal 3Maandagavond stond het traditionele stratenkorfbaltoernooi weer op het programma. Voor het 9e achtereenvolgende jaar organiseert korfbalvereniging HHV samen met de Stichting Activiteitencommissie ’t Oekie dit spektakel en dit evenement is nog steeds niet aan slijtage onderhevig. Ruim 300 spelers van de 29 stratenteams deden mee en vele honderden bezoekers kwamen naar het sportterrein van HHV om in een reuze gezellige ambiance het spektakel mee te maken. Ondanks de zeer slechte weersvoorspellingen die de hele avond regen in het vooruitzicht werden gesteld bleef het wonderbaarlijk de hele avond droog en het bleef dan ook nog lang gezellig op het sportterrein aan de Schoonhovenweg waar het dankzij de perfecte organisatie weer heerlijk toeven was. Voor foto’s van dit evenement kan men terecht op http://www.mijnalbum.nl/Album=6KEVYW7Z

beatrixTegelijkertijd was er in WZC Beatrix een reuze gezellige avond voor de senioren in ons dorp. Voor een afgeladen zaal was er een optreden van het duo Nulennix. De massaal aanwezige ouderen, uiteraard voor een groot deel bestaand uit bewoners van Beatrix, genoten met volle teugen van het programma van het muzikale duo.

Een goed begin dus van de feestweek en mochten de weergoden Hollandscheveld vandaag goed gezond zijn dan zal het er  ongetwijfeld allemaal weer feestelijk aan toe gaan. Vanmiddag het oplaten van de ballonnen bij de feesttent en vanavond het vuurwerk en als daverende afsluiter om 22.30 uur een optreden van Henk Wijngaard.

 

Puurhollandscheveld.nl is ontstaan uit een samenwerkingsverband tussen de Zakenclub van Hollandscheveld, Vereniging
Hollandscheveld voor Plaatselijk Belang en stichting Aktiviteitencommissie 't Oekie.

We gebruiken cookies bij de PuurHollandscheveld

We zijn wettelijk verplicht om je te informeren en je toestemming te vragen voor het gebruik van cookies en soortgelijke technieken. We doen dat middels deze cookiewall. Lees meer

Ja, ik accepteer cookies

Analyticscookies. Via Google Analytics worden geanonimiseerd gegevens over het surfgedrag verzameld. Zo kunnen wij zien hoe bezoekers zoals jij de website gebruiken en op basis daarvan de website verbeteren.

Stichting Aktiviteitencommissie 't Oekie

Ondernemersvereniging Hollandscheveld

ondver

Verening Hollandscheveld voor Plaatselijk Belang